Sveikinimai iš mūsų komandos! Džiaugiamės, kad nusprendėte apsilankyti mūsų svetainėje. Atraskite išskirtinių produktų ir paslaugų pasaulį, kurį sukūrėme būtent jums.

Sveikinimai iš mūsų komandos! Džiaugiamės, kad nusprendėte apsilankyti mūsų svetainėje. Atraskite išskirtinių produktų ir paslaugų pasaulį, kurį sukūrėme būtent jums.

Sveikinimai iš mūsų komandos! Džiaugiamės, kad nusprendėte apsilankyti mūsų svetainėje. Atraskite išskirtinių produktų ir paslaugų pasaulį, kurį sukūrėme būtent jums.

Paslaugų teikimo sąlygos

Šios taisyklės ir sąlygos apibrėžia svetainės naudojimo taisykles ir nuostatus, esančius adresu .

Lankydamiesi šioje svetainėje, manome, kad sutinkate su šiomis sąlygomis. Nenaudokite toliau, jei nesutinkate laikytis visų šiame puslapyje nurodytų sąlygų.

Slapukus:

Svetainė naudoja slapukus, kad padėtų suasmeninti jūsų patirtį internete. Prisijungdami sutikote naudoti reikiamus slapukus.

Slapukas yra tekstinis failas, kurį tinklalapio serveris įrašo į jūsų standųjį diską. Slapukai negali būti naudojami programoms paleisti ar virusams į jūsų kompiuterį perduoti. Slapukai yra unikaliai priskiriami jums ir juos gali perskaityti tik to domeno, kuris jums išdavė slapuką, žiniatinklio serveris.

Mes galime naudoti slapukus, kad rinktume, saugotume ir sektume informaciją statistiniais ar rinkodaros tikslais, kad galėtume valdyti savo svetainę. Jūs turite galimybę priimti arba atmesti pasirenkamus slapukus. Yra keletas būtinų slapukų, kurie yra būtini mūsų svetainės veikimui. Šiems slapukams nereikia jūsų sutikimo, nes jie visada veikia. Atminkite, kad priimdami privalomus slapukus, jūs taip pat sutinkate su trečiųjų šalių slapukais, kurie gali būti naudojami per trečiųjų šalių teikiamas paslaugas, jei naudojatės tokiomis paslaugomis mūsų svetainėje, pavyzdžiui, vaizdo rodymo langas, kurį teikia trečiosios šalys ir kuris yra integruotas į mūsų svetainę.

Licencija:

Jei nenurodyta kitaip, ir (arba) licencijos išdavėjams priklauso intelektinės nuosavybės teisės į visą medžiagą, susijusią su . Visos intelektinės nuosavybės teisės yra saugomos. Ją galite pasiekti savo asmeniniam naudojimui, taikant šiose sąlygose nustatytus apribojimus.

Jūs negalite:

Šis Susitarimas įsigalioja nuo jo datos.

Kai kurios šios svetainės dalys suteikia vartotojams galimybę skelbti ir keistis nuomonėmis bei informacija tam tikrose svetainės srityse. nefiltruoja, neredaguoja, nepublikuoja ir neperžiūri Komentarų prieš juos pateikiant svetainėje. Komentarai neatspindi jos agentų ir (arba) filialų požiūrio ir nuomonės. Komentarai atspindi asmens, kuris skelbia savo požiūrį ir nuomones, požiūrį ir nuomones. Tiek, kiek leidžiama pagal galiojančius įstatymus, neatsako už komentarus ar bet kokią atsakomybę, žalą ar išlaidas, atsiradusias ir (arba) patirtas dėl bet kokio komentarų naudojimo ir (arba) paskelbimo ir (arba) pasirodymo šioje svetainėje.

pasilieka teisę stebėti visus komentarus ir pašalinti bet kokius komentarus, kurie gali būti laikomi netinkamais, įžeidžiančiais ar pažeidžiančiais šias sąlygas.

Jūs garantuojate ir pareiškiate, kad:

Jūs suteikiate neišimtinę licenciją naudoti, atgaminti, redaguoti ir įgalioti kitus naudoti, atkurti ir redaguoti bet kokius jūsų komentarus bet kokia forma, formatu ar laikmena.

Hipersaitai į mūsų turinį:

Šios organizacijos gali pateikti nuorodas į mūsų svetainę be išankstinio rašytinio sutikimo:

Šios organizacijos gali pateikti nuorodas į mūsų pagrindinį puslapį, leidinius ar kitą svetainės informaciją, jei nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; b) klaidingai nereiškia susiejančios šalies ir jos produktų ir (arba) paslaugų rėmimo, patvirtinimo ar patvirtinimo; ir c) atitinka susiejančiosios šalies svetainės kontekstą.

Galime apsvarstyti ir patvirtinti kitas nuorodų užklausas iš šių tipų organizacijų:

Mes patvirtinsime šių organizacijų nuorodų užklausas, jei nuspręsime, kad: (a) nuoroda neprivers mūsų atrodyti nepalankiai sau ar mūsų akredituotoms įmonėms; (b) organizacija neturi jokių neigiamų įrašų su mumis; (c) hipersaito matomumo nauda mums kompensuoja tai, kad nėra ; ir d) nuoroda yra bendros informacijos apie išteklius kontekste.

Šios organizacijos gali susieti su mūsų pagrindiniu puslapiu, jei nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; b) klaidingai nereiškia susiejančios šalies ir jos produktų ar paslaugų rėmimo, patvirtinimo ar patvirtinimo; ir c) atitinka susiejančiosios šalies svetainės kontekstą.

Jei esate viena iš 2 dalyje išvardytų organizacijų ir norite pateikti nuorodą į mūsų svetainę, turite mus informuoti atsiųsdami el. laišką adresu cutecompany@mail.com. Nurodykite savo vardą, organizacijos pavadinimą, kontaktinę informaciją, taip pat savo svetainės URL, visų URL, iš kurių ketinate susieti su mūsų svetaine, sąrašą ir mūsų svetainėje esančių URL, į kuriuos norėtumėte susieti, sąrašą. Palaukite 2-3 savaites, kol gausite atsakymą.

Patvirtintos organizacijos gali susieti su mūsų svetaine taip:

Atsakomybė už turinį:

Mes nesame atsakingi už jokį turinį, kuris rodomas jūsų svetainėje. Jūs sutinkate apsaugoti ir ginti mus nuo visų pretenzijų, pateiktų jūsų svetainėje. Jokioje svetainėje neturėtų būti rodoma (-os) jokia (-ios) nuoroda (-os), kuri (-ios) gali būti interpretuojama kaip šmeižikiška, nepadori ar nusikalstama arba kuri pažeidžia, kitaip pažeidžia ar propaguoja bet kokių trečiųjų šalių teisių pažeidimą ar kitokį pažeidimą.

Teisių išlaikymas:

Mes pasiliekame teisę reikalauti, kad pašalintumėte visas nuorodas ar bet kokią konkrečią nuorodą į mūsų svetainę. Jūs sutinkate nedelsdami pašalinti visas nuorodas į mūsų svetainę, jei to paprašysite. Mes taip pat pasiliekame teisę bet kuriuo metu pakeisti šias sąlygas ir nuostatas bei jų susiejimo politiką. Nuolat susiedami su mūsų svetaine, jūs sutinkate laikytis šių nuorodų sąlygų ir jų laikytis.

Nuorodų pašalinimas iš mūsų svetainės:

Jei mūsų svetainėje rasite bet kokią nuorodą, kuri dėl kokių nors priežasčių yra įžeidžianti, galite bet kada susisiekti ir informuoti mus. Mes apsvarstysime prašymus pašalinti nuorodas, tačiau nesame įpareigoti ar panašiai, ar atsakyti jums tiesiogiai.

Mes neužtikriname, kad šioje svetainėje pateikta informacija yra teisinga. Mes negarantuojame jos išsamumo ar tikslumo, taip pat nežadame užtikrinti, kad svetainė išliktų prieinama arba kad svetainėje esanti medžiaga būtų nuolat atnaujinama.

Atsakomybės apribojimas:

Tiek, kiek leidžiama pagal galiojančius įstatymus, mes atmetame visus pareiškimus, garantijas ir sąlygas, susijusias su mūsų svetaine ir šios svetainės naudojimu. Niekas šiame atsakomybės apribojime nebus:

Atsakomybės apribojimai ir draudimai, nustatyti šiame skyriuje ir kitose šio atsakomybės apribojimo vietose: (a) yra taikomi ankstesnėje pastraipoje; ir b) reglamentuoja visus įsipareigojimus, kylančius iš atsakomybės apribojimo, įskaitant įsipareigojimus, kylančius iš sutarties, delikto ir dėl įstatyminės pareigos pažeidimo.

Kol svetainė ir informacija bei paslaugos svetainėje yra teikiamos nemokamai, mes nebūsime atsakingi už jokius bet kokio pobūdžio nuostolius ar žalą.

Daugiau informacijos galite rasti atsakomybės ribojimo pareiškime