Sveikinimai iš mūsų komandos! Džiaugiamės, kad nusprendėte apsilankyti mūsų svetainėje. Atraskite išskirtinių produktų ir paslaugų pasaulį, kurį sukūrėme būtent jums.

Sveikinimai iš mūsų komandos! Džiaugiamės, kad nusprendėte apsilankyti mūsų svetainėje. Atraskite išskirtinių produktų ir paslaugų pasaulį, kurį sukūrėme būtent jums.

Sveikinimai iš mūsų komandos! Džiaugiamės, kad nusprendėte apsilankyti mūsų svetainėje. Atraskite išskirtinių produktų ir paslaugų pasaulį, kurį sukūrėme būtent jums.

Privatumo politika

Jūsų privatumas mums yra svarbus, todėl įmonė sukūrė šią privatumo politiką ("Politika"), kad praneštų jums, kokią informaciją renkame, kai lankotės mūsų svetainėje ("Svetainė"), kodėl ją renkame ir kaip ją naudojame.
Terminai "Jūs", "Jūsų", "Jūsų" ir "Vartotojas" reiškia subjektą / asmenį / organizaciją, kuris naudojasi mūsų svetaine.
Kai šioje politikoje minimi žodžiai "mes", "mus" ir "mūsų", tai reiškia ir jų antrines įmones bei filialus.
Šiai privatumo politikai taikomos mūsų paslaugų teikimo sąlygos.
Jei turite klausimų dėl šios politikos ar bet kokių užklausų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu, susisiekite su mumis adresu cutecompany@mail.com | H. Manto g. 22, Klaipėda 92121, Lietuva | {Phkoole}.

1. INFORMACIJA, KURIĄ RENKAME IŠ JŪSŲ

Mes renkame informaciją, kurią mums pateikiate, ir ši informacija yra būtina norint tinkamai vykdyti sutartinį susitarimą, kuris yra sudarytas tarp jūsų ir mūsų ir leidžia mums laikytis savo teisinių įsipareigojimų.
 • Paskyros registracijos informacija. Kai kuriate paskyrą, prašome pateikti registracijos informaciją, pvz., el. pašto adresą, vardą, slaptažodžius, vartotojo vardą, pavardę, telefoną, adresą.
 • Mokėjimo informacija. Norėdami užsisakyti ir naudoti Svetainės funkcijas, galime reikalauti, kad pateiktumėte tam tikrą finansinę informaciją, kad būtų lengviau apdoroti mokėjimus.
 • Prisijungimo informacija. Mes renkame prisijungimo informaciją, jei prisijungiate prie mūsų paskyros naudodami autentifikavimo duomenis.

2. INFORMACIJA, KURIĄ RENKAME AUTOMATIŠKAI

Kai naudojatės mūsų svetaine arba susisiekiate su mumis tiesiogiai, mes galime rinkti informaciją, įskaitant jūsų asmeninę informaciją, apie tai, kaip jūs elgiatės mūsų svetainėje, kokiomis paslaugomis naudojatės ir kaip jomis naudojatės.
Ši informacija yra būtina tinkamam sutarties tarp jūsų ir mūsų vykdymui, kad galėtume laikytis teisinių įsipareigojimų ir atsižvelgiant į mūsų teisėtą interesą teikti ir tobulinti Svetainės funkcionalumus.
 • Žurnalo duomenys ir įrenginio informacija. Mes automatiškai renkame žurnalo duomenis ir įrenginio informaciją, kai prisijungiate prie svetainės ir ja naudojatės, net jei nesate sukūrę paskyros ar prisijungę. Ši informacija, be kita ko, apima: Naršyklės tipas.
 • Sekimo technologijos ir slapukai. Mes naudojame žymas, slapukus. Mes taip pat automatiškai renkame informaciją apie įrenginio operacinę sistemą, .
 • Naudojimo informacija. Mes naudojame įrankį, vadinamą "Google Analytics", kad surinktume informaciją apie jūsų sąveiką su Svetaine (kokiuose puslapiuose lankotės, pvz., kokius puslapius ar turinį peržiūrite, kokių skelbimų ieškote, jūsų atlikti užsakymai ir kiti veiksmai Svetainėje. Todėl "Google, Inc." jūsų interneto naršyklėje įdiegia nuolatinį slapuką, kad identifikuotų jus kaip unikalų vartotoją, kai kitą kartą lankysitės šioje svetainėje). Daugiau informacijos apsilankykite "Google".

3. KAIP MES NAUDOJAME JŪSŲ INFORMACIJĄ

Jūsų informaciją tvarkome laikydamiesi bendrųjų duomenų tvarkymo principų.
Mes galime naudoti informaciją, kurią renkame per savo svetainę, dėl įvairių priežasčių, įskaitant:
 • identifikuoti naudotoją
 • Norėdami sukurti paskyrą
 • sukurti patikimą aplinką
 • kurti statistiką ir analizuoti rinką
 • Norėdami palaikyti ryšį
 • Norėdami tinkinti "Marketing"
 • Atsiskaitymo informacijos siuntimas
 • Vartotojų užsakymų valdymas
 • Norėdami susisiekti su vartotoju
 • gerinti paslaugas
 • užtikrinti duomenų saugumą ir užkirsti kelią sukčiavimui
 • laikytis galiojančių įstatymų
 • prašyti atsiliepimo
 • skelbti atsiliepimus
 • teikti paramą
Paprastai mes renkame asmeninę informaciją iš jūsų tik tada, kai turime jūsų sutikimą tai daryti, kai mums reikia asmeninės informacijos, kad galėtume vykdyti sutartį su jumis, arba kai tvarkymas yra mūsų teisėtas verslas Interesus.

4. TIESIOGINĖ RINKODARA

Jūsų pateiktus kontaktinius duomenis galime naudoti tiesioginei rinkodarai. Šie tiesioginės rinkodaros pasiūlymai, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus, gali būti suasmeninti atsižvelgiant į bet kokią kitą informaciją, kurią mums pateikėte (pvz., vieta, socialinės žiniasklaidos profilio informacija ir kt.) arba mes surinkome ar sukūrėme iš kitų šaltinių, kaip aprašyta toliau.
Jei norite atšaukti sutikimą dėl tiesioginės rinkodaros ir atsisakyti gauti informaciją iš mūsų, galite bet kada pasinaudoti šia galimybe atnaujindami savo nuostatas savo paskyroje.

5. SLAPUKAI

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos jūsų naršyklė saugo jūsų kompiuteryje, kai lankotės mūsų svetainėje. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume savo svetainę ir palengvintume jos naudojimą. Slapukai leidžia mums atpažinti naudotojus ir išvengti pasikartojančių užklausų dėl ta pati informacija.
Peržiūrėkite mūsų slapukų politiką, kad sužinotumėte daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus.

6. NESKELBTINA INFORMACIJA

Mes nerenkame neskelbtinos informacijos, pvz., politinių pažiūrų, religinių ar filosofinių įsitikinimų, rasinės ar etninės kilmės, genetinių duomenų, biometrinių duomenų, sveikatos duomenų ar duomenų, susijusių su seksualine orientacija.
Nesiųskite, neįkelkite ir neteikite mums jokių neskelbtinų duomenų ir susisiekite su mumis naudodami toliau pateiktus kontaktinius duomenis, jei manote, kad galime turėti tokios informacijos. Mes turime teisę ištrinti bet kokią informaciją, kuri, mūsų manymu, gali būti juose yra neskelbtinų duomenų.

7. MOKĖJIMO INFORMACIJA

Norėdami užsisakyti ir naudotis mūsų paslaugomis, galime paprašyti jūsų pateikti tam tikrą finansinę informaciją, kad būtų lengviau apdoroti mokėjimus. Mes nesaugosime ir nerinksime jūsų mokėjimo kortelės duomenų. Ši informacija tiesiogiai teikiama mūsų trečiųjų šalių mokėjimų tvarkytojams, kurių jūsų asmeninės informacijos naudojimą reglamentuoja jų privatumo politika. Visus mokėjimo duomenis saugo . Jų privatumo politikos nuorodą (-as) galite rasti čia: .

8. TREČIŲJŲ ŠALIŲ NUORODOS

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Peržiūrėkite jų privatumo politiką, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip jie renka ir naudoja jūsų asmens duomenis, nes mes nekontroliuojame jų politikos ir asmens duomenų tvarkymo praktikos.

9. SAUGOJIMAS

Mes saugome jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume teikti jums paslaugas ir kitais atvejais, kai tai būtina siekiant laikytis mūsų teisinių įsipareigojimų, išspręsti ginčus ir vykdyti mūsų sutartis.
Mes saugosime jūsų asmeninę informaciją tol, kol mums jos reikės paslaugoms jums teikti, nebent įstatymai ar kiti teisės aktai reikalauja ilgiau saugoti jūsų asmeninę informaciją.

10. SAUGUMAS

Mes įdiegėme saugumo priemones, skirtas apsaugoti asmeninę informaciją, kuria dalijatės su mumis, įskaitant fizines, elektronines ir procedūrines priemones. Be kita ko, mes reguliariai stebime savo sistemas, ar jos yra įmanomos pažeidžiamumas ir atakos.
Nepaisant priemonių ir pastangų, kurių ėmėmės, informacijos perdavimas internetu, el. paštu ar tekstinėmis žinutėmis nėra visiškai saugus. Mes negarantuojame absoliučios jūsų asmens apsaugos ir saugumo informaciją ar bet kokį kitą naudotojo turinį, kurį įkeliate, skelbiate ar kitaip bendrinate su mumis ar bet kuo kitu.
Todėl raginame jus neteikti mums ar kam nors neskelbtinos informacijos, kurios atskleidimas, jūsų manymu, galėtų jums padaryti didelę ar nepataisomą žalą.
Jei turite klausimų dėl mūsų Svetainės ar Paslaugų saugumo, kviečiame susisiekti su mumis adresu cutecompany@mail.com.

11. JŪSŲ TEISĖS

Jūs turite teisę į įvairias teises, susijusias su jūsų asmeninės informacijos apsauga. Šios teisės yra:
 • Teisė susipažinti su informacija, kurią turime apie jus. Jei norite pasiekti savo asmeninę informaciją, kurią mes renkame, galite tai padaryti bet kuriuo metu susisiekdami su mumis naudodami toliau pateiktus kontaktinius duomenis.
 • Teisę ištaisyti netikslią informaciją apie jus. Galite ištaisyti, atnaujinti arba paprašyti ištrinti savo asmeninę informaciją susisiekę su mumis toliau nurodytais kontaktais.
 • Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu. Kai mes remiamės jūsų sutikimu tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, galite bet kada atšaukti sutikimą susisiekdami su mumis toliau nurodytais kontaktais. Tai neturės įtakos duomenų tvarkymo iki jūsų sutikimo atšaukimo teisėtumas.
 • Teisė pateikti skundą. Jei jūsų teisės galėjo būti pažeistos, savo gyvenamosios šalies nacionalinei duomenų apsaugos agentūrai galite pateikti klausimų arba skundų. Tačiau mes rekomenduojame bandymas taikiai išspręsti galimą ginčą pirmiausia susisiekiant su mumis.
 • Teisę ištrinti bet kokius su jumis susijusius duomenis. Galite reikalauti, kad duomenys būtų ištrinti nepagrįstai nedelsiant dėl teisėtų priežasčių, pvz., kai duomenys nebėra reikalingi tikslams, kuriems jie buvo surinkti, arba kai duomenys buvo neteisėtai tvarkomas.

12. CCPA PRIVATUMO TEISĖS

Pagal CCPA, be kitų teisių, Kalifornijos vartotojai turi teisę:

 • Paprašykite, kad įmonė, renkanti vartotojo asmens duomenis, atskleistų asmens duomenų, kuriuos įmonė surinko apie vartotojus, kategorijas ir konkrečias dalis.
 • Paprašykite, kad įmonė ištrintų visus asmeninius duomenis apie vartotoją, kuriuos įmonė surinko.
 • Paprašykite, kad įmonė, parduodanti vartotojo asmens duomenis, neparduotų vartotojo asmens duomenų.
 • Jei pateiksite užklausą, mes turėsime per vieną mėnesį jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

13. BDAR DUOMENŲ APSAUGOS TEISĖS

Norėtume įsitikinti, kad esate visiškai susipažinę su visomis savo duomenų apsaugos teisėmis. Kiekvienas vartotojas turi teisę į:

 • Prieigos teisė - Jūs turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijų. Už šią paslaugą galime imti nedidelį mokestį.
 • Teisė ištaisyti - Jūs turite teisę reikalauti, kad mes ištaisytume bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra netiksli. Jūs taip pat turite teisę prašyti, kad mes užpildytume informaciją, kuri, jūsų manymu, yra neišsami.
 • Teisė ištrinti - Tam tikromis sąlygomis turite teisę prašyti, kad mes ištrintume jūsų asmeninius duomenis.
 • Teisė apriboti duomenų tvarkymą - Jūs turite teisę prašyti, kad tam tikromis sąlygomis apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą.
 • Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu – jūs turite teisę tam tikromis sąlygomis nesutikti, kad mes tvarkytume jūsų asmens duomenis.
 • Teisė į duomenų perkeliamumą – jūs turite teisę reikalauti, kad mes tam tikromis sąlygomis perduotume surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums.

Jei pateiksite užklausą, mes turėsime per vieną mėnesį jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis - cutecompany@mail.com.

14. POLITIKOS TAIKYMAS

Ši politika taikoma tik mūsų bendrovės teikiamoms paslaugoms. Tai neapima kitų organizacijų ar asmenų paslaugų, įskaitant produktus ar svetaines, rodomas paieškos rezultatuose, ar bet kokias kitas svetaines, kurios gali apimti mūsų paslaugas arba kurios yra susietos iš mūsų platformos.

15. PAKEITIMAI

Mūsų politika kartais gali keistis. Mes paskelbsime bet kokius politikos pakeitimus savo svetainėje ir, jei pakeitimai bus reikšmingi, galime apsvarstyti galimybę pateikti aiškesnį pranešimą (įskaitant, tam tikrų paslaugų atveju, pranešimą el. paštu apie Politikos pakeitimai).

16. SUTIKIMAS SU ŠIA POLITIKA

Manome, kad visi šios svetainės vartotojai atidžiai perskaitė šį dokumentą ir sutinka su jo turiniu. Jei kas nors nesutinka su šia politika, jis turėtų susilaikyti nuo naudojimosi mūsų svetaine. Mes pasiliekame teisę keisti savo politiką adresu bet kuriuo metu ir informuoti 14 skirsnyje nurodytu būdu. Tolesnis naudojimasis šia svetaine reiškia, kad sutinkate su peržiūrėta politika.

17. PAPILDOMA INFORMACIJA

Jei turite daugiau klausimų apie mūsų renkamus duomenis arba kaip juos naudojame, nedvejodami susisiekite su mumis dėl pirmiau nurodytos informacijos.
Naudotojai iš ES ir EEE gali lengvai susisiekti su mūsų atstovu Europoje: cutecompany@mail.com